סיבוב ההופעות המשותף 2016
נתראה בסיבוב הבא!

אהוד בנאי - לוח הופעות חדש
כנסיית השכל - אלבום חדש בהדסטארט

אהוד בנאי, משורר הרוק העברי, וחבר של כבוד בהיכל התהילה של המוסיקה הישראלית, וכנסיית השכל, מההרכבים המרתקים והמקוריים ברוק הישראלי, נפגשים שוב לסיבוב הופעות משותף, ומאחדים כוחות במופע מרטיט וכובש, בו השירים שלהם מתחברים למופע הומוגני והרמוני כאחד.

לשני היוצרים רפרטואר עשיר ומפואר בתרבות הישראלית, מה שמבטיח רשימת שירים מרתקת וביצועים עוצמתיים ומרגשים לשירים: טיפ טיפה , תגידי שטוב, עגל הזהב, תנו לי לשתות, עיר מקלט, ידיים למעלה, רחוב האגס 1, איך זה מרגיש, פלורנטין, היינו עושים אהבה, עבודה שחורה דוד ושאול למיה יש אקדח, ועוד רבים וטובים.

אהוד בנאי: "בשנת 2000 נפגשנו לסיבוב של כמעט שנה, הייתה שם הרבה תשוקה , קסם, רוח ואנרגיה טובה, החיבור בנינו היה טבעי לגמרי, 16 השנים שעברו הביאו געגוע לעשות שוב סיבוב משותף כזה. אני מרגיש שיש משהו משותף במקורות המוזיקליים שלנו, אני עם השילוב של המקצב הפרסי ורוק בריטי פוגש את המקצב המרוקאי עם השפעות של רוקנרול מערבי. כנסיית השכל זו להקה שחודרת ללב, חבורה אמיתית, להקה אמיתית.."

כנסיית השכל: "הפעם הראשונה שהכרנו הייתה בפסטיבל השלום בשדרות אי שם בשנות ה-80, באנו לראות הופעה של אהוד והפליטים, זו הופעה שהשפיעה עלינו מאד וגרמה לנו לרצות להקים להקה. מהאירוח הראשון הכל התחבר בצורה אורגנית וטבעית עבורנו. הסיבוב המשותף בשנת 2000 היה חוויה מדהימה מוסיקלית ואישית והזכרונות הטובים ממנו הובילו לרצון המשותף להתחבר שוב. אהוד הוא אמן יחיד מסוגו והוא מהלך קסם על הקהל. בזמן אחר, היינו יכולים לגמרי להקים להקה ביחד."

"סערה לליל קיץ... מאקורד הפתיחה הושלכו כל ההבדלים הסוציו – פסיכולוגיים ופנו את הבמה למפגש קונצנזוס ושוליים.. אם היו רוצים, היו יכולים להמשיך לרגש ולהקפיץ את הקהל גם עד מחר. הצליח להם. שעתיים שהחלו בהילוך חמישי בלי להוריד את הרגל מהגז... כמות בלתי נתפסת של שירים שיקפיצו את הקהל שמולם ויגרמו לו לרקוד במקום ולשיר באלף קולות"
נעם גיל, YNET

"מרטיט ונוגע היישר במיתרים הכי פנימיים... רגעים בלתי פוסקים של שירה בציבור רועמת וחזקה, של ריקוד והנפת ידיים, של תחושת ביחד, כנסיית מאמינים אחת עם שני נביאים!"
הבלוג של יובל אראל 

"החיבור הטבעי וההרמוני בין היוצר הוותיק לאחד מההרכבים החשובים ביותר שקמו כאן"
יוסי חלילי, עכבר העיר 

 

אהוד בנאי בפייסבוק
כנסיית השכל בפייסבוק


צילום: רויטל טופיול
צילום: רויטל טופיול